Doska na pečenie a varná doska pre plynový gril 8.0

29,90 €
S DPH

Doska na pečenie a varná doska pre plynový gril

Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Doska na pečenie / grilovacia doska vyrobená z liatiny pre perfektné značkovanie mäsa a optimálne uchovávanie tepla.

                              

S doskou na pečenie je príprava mäsa, rýb, zeleniny a klobás bez problémov. Doska sa zahrieva a  rovnomerne rozvádza svoje teplo na jedlo, ktoré sa má grilovať. Medzi mriežky grilovacieho roštu už nemôže nič spadnúť. Jemné jedlá sa ľahšie grilujú na grilovacej doske, ako na rošte.Aby odchádzajúca šťava z mäsa neobťažovala, odteká cez otvor v panvici. Takže nevznikajú žiadne plamene, ktoré by začiernili grilované jedlo.

 

Na čistenie dosky jednoducho použite kefu na gril a handričku. Môžete ju tiež jednoducho umývať horúcu. Neodporúčame používať čistiace prostriedky, pretože zničia olej a patinu dosky. V prípade potreby namažte dosku po použití jedlým olejom, takže liatina nezhrdzavie.

Tip:

Potrite dosku pred prvým použitím olejom na varenie a dajte ju na niekoľko minút na gril. Tak bude doska chránená a zníži sa priľnavosť mäsa. Doska na pečenie sa časom zlepšuje. Pravidelná patina na liatine zabraňuje prilepeniu potravín a ochraňuje materiál.

600298
10 položky